Історія про право на місто. Docudays UA на CANactions у Києві

24 травня 2017

3-го червня в Мистецькому Арсеналі в рамках фестивалю CANactions покажуть один із кращих фільмів спецпрограми «ОБРАЗ МІСТА» – «Audience Emancipated».

 

Над фільмом «Audience Emancipated: Боротьба за кінотеатр “Емек”» працював колектив активістів Emek Bizim İstanbul Bizim.

 

Це хроніки боротьби в серці Стамбула, що стала однією з найбільш значимих і проклала шлях до протестів на площі Таксім. Вона розгортається довкола кінотеатру «Емек», який зруйнували всупереч волі людей та на шкоду спільному благу, перетворивши його на торговий центр. Фільм показує цю боротьбу з погляду активістів та глядачів. Він складається з відеозаписів, що зібрали учасники протесту, тож має на меті відобразити спільне бачення людей, які відстоювали своє право на місто.

 

2-го та 3-го червня в Мистецькому Арсеналі пройде 10-й Міжнародний архітектурний фестиваль CANactions. Цьогоріч основна мета фестивалю – розглянути цінності в площині архітектури, урбанізму, а також життя загалом.

 

Після показу «Audience Emancipated» відбудеться обговорення за участі мистецтвознавиці та учасниці ініціативи «ДЕ НЕ ДЕ» Євгенії Моляр. Проводитиме зустріч модераторка фестивальної програми «ОБРАЗ МІСТА» Олеся Мигаль.

 

3 червня, 18:30

Мистецький Арсенал (вул. Лаврська, 10-12)

Вхід на показ за умовами Мистецького Арсеналу

 

Чільне фото: «Audience Emancipated» (Emek Bizim İstanbul Bizim)

19 МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
25 – 
березня
3
квітня 2022