Кіно, що змінює: новий конкурс документальних проектів

27 листопада 2017

Як зробити такі фільми, що змінюватимуть людей? Новий проект Docudays UA та Goethe-Institut в Україні започатковано для того, щоб об’єднати активістів громадського сектора та документалістів для створення саме таких стрічок.

 

«CIVIL PITCH: фільми громадської активності» – унікальний для нашої країни формат. Світова практика вже довела, що, об'єднавши зусилля документалістів та активістів громадського сектору, можна створити фільми, які стануть каталізаторами глибоких змін у суспільстві.

 

«Ми мали досвід організації тренінгів та пітчінгів для режисерів та режисерок на різні теми: від нових історій про сучасну країну до таких важливих та важких тем, як довготривалі наслідки збройних конфліктів для цивільного населення, – розповідає Дар'я Бассель, координаторка конкурсу. – Цього разу відкриваємо новий для України формат. Ми знаємо, що громадський сектор має неймовірні історії, а також доступ до унікальної інформації. Тим часом документалісти – саме ті люди, які можуть створити із цих історій яскраве кіно, що спонукатиме до змін наше суспільство».

 

 

«До участі в конкурсі приймаються ідеї та проекти короткометражних стрічок. Але ми будемо раді, якщо документалісти не зупиняться на коротких метрах, а розширять їх у повнометражні фільми. Участь у такому конкурсі стане гарним трампліном у велике кіно. А ми зі свого боку створимо всі умови для плідного розвитку проектів», – додає Дар'я Бассель.

 

 

Учасники пройдуть два тренінги в березні, де, об’єднавшись у команди, навчаться пітчінгувати свої проекти та створювати за допомогою фільмів ефективні кампанії задля позитивних змін у суспільстві. У фіналі конкурсу вони зустрінуться зі знаними професіоналами європейської кіноіндустрії та отримають консультації щодо своїх проектів.

 

Останнім етапом програми стане пітчінг, і автори та авторки кращих проектів отримають грошові призи на виробництво стрічок. А ОГС, які стануть переможцями конкурсу, зможуть використовувати створені фільми у своїх кампаніях.

 

Детально про умови – за посиланням. Дедлайн заявок: 1-ше лютого 2018 року.

 

Організатори проекту: Goethe-Institut в Україні та Docudays UA.

 

Партнер проекту: Києво-Могилянська бізнес-школа.

 

Дякуємо за натхнення та підтримку під час розроблення програми партнерському фестивалю Cinedoc-Tbilisi, який уже другий рік поспіль успішно проводить проект Civil Pitch.

 

Фото з презентації проекту (27 листопада 2017-го року, авторка: Наталка Дяченко)

19 МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
25 – 
березня
3
квітня 2022