СПЕЦІАЛЬНІ ПОДІЇ

Ця пісня називається «328»

Рік
2020
Країна
Білорусь
Тривалість
70’
Режисер(к)и
Аляксандра Динько, Таня Гаурильчик
У Білорусі — країні авторитаризму, смертної кари і бідності, — 19-річна Діана померла на руках свого хлопця Іллі від передозування екстазі. Її друзі побоялись викликати швидку. По допомогу звернувся лише Антон, усвідомлюючи, що йому загрожує до 25 років ув’язнення. Поки Білорусь веде нещадну війну з наркотиками, тисячі молодих людей потрапляють за ґрати більше ніж на половину свого життя. Номер 328 — це сумнозвісна «антинаркотична» стаття Кримінального кодексу. Проходячи через ув’язнення, розслідування, психіатричне лікування й суди, двоє хлопців і троє дівчат опиняються віч-на-віч із почуттям провини, утрати та реальними термінами ув’язнення, які вважають несправедливими. Сьогодні музика, друзі і психотерапія допомагають їм упоратися з трагедією і відновити контроль над своїми життями.
Творча команда:
Режисерська робота: Аляксандра Динько, Таня Гаурильчик
Операторська робота: Таня Гаурильчик
Монтаж: Таня Гаурильчик
Дистриб'юція:
Aliaksandra Dynko, dynkoa@rferl.org
Нагороди
Перший приз на Watch Docs Belarus 2020
Режисер/-ка
Аляксандра Динько
Аляксандра Динько — репортерка, авторка й редакторка радіо «Вільна Європа» / радіо «Свобода» в Мінську. У 2019 році здобула нагороду Едварда Марроу за матеріал про легендарну радянську гімнастку Ольгу Корбут, яка пережила сексуальні знущання свого постійного тренера Ренальда Книша. У 2020 році отримала щорічну білоруську нагороду «Честь журналістики». Аляксандра є режисеркою фільму «Звичайне самогубство», створеного Current Time у 2018 році.
Вибрана фільмографія
Ця пісня називається «328» (2020)
Режисер/-ка
Таня Гаурильчик
Таня Гаурильчик — білоруська операторка й режисерка. Народилась і живе в Мінську. У 2009 році закінчила бакалаврат Державної академії мистецтв Білорусі з операторської майстерності, а в 2015-му — магістерську програму Doc Nomads із режисури документального кіно. Набувши великого досвіду роботи у відеожурналістиці, почала працювати з людськими історіями, які спонукають до рефлексій. Цей інтерес перетворився на пристрасть до документальної режисури.
Вибрана фільмографія
Ця пісня називається «328» (2020)
ОНЛАЙН-КІНОТЕАТР DOCUSPACE
19 МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
25 – 
березня
3
квітня 2022
Невидимі
СПЕЦІАЛЬНІ ПОДІЇ
Невидимі
Рік
2020
Країна
Словаччина
Режисер/-ка
Майя Мартіняк
Тривалість
87’
СПЕЦІАЛЬНІ ПОДІЇ
Тваринне чуття
СПЕЦІАЛЬНІ ПОДІЇ
Тваринне чуття
Рік
2018
Країна
Швейцарія, Сполучене Королівство
Режисер(к)и
Емма Дейві, Пітер Меттлер
Тривалість
78’
СПЕЦІАЛЬНІ ПОДІЇ