Тваринне чуття

Рік
2018
Країна
Швейцарія, Сполучене Королівство
Тривалість
78’
Режисер(к)и
Емма Дейві, Пітер Меттлер
Цей атмосферний нарис, знятий у Національному парку Ґранд-Тетон, поєднує в собі виняткову чутливість режисерів Емми Дейві і Пітера Меттлера, а також філософа Девіда Абрама. Ми вирушимо назустріч про́сторам, де зустрічаються люди і тварини. Революційний фільм про природу спонукає нас загострити чуття, доки ми спостерігаємо так званий світ природи, який тим часом спостерігає нас. Лосі б’ються рогами, а тіло равлика перетворюється на неозорий пейзаж, поки численні сенсорні засоби кіно досліджують нашу причетність до «понадлюдського світу».
Творча команда:
Режисерська робота: Eмма Дейві, Пітер Меттлер
Продюсування: Корнелія Зайтлер, Ребекка Дей, Бріджіт Гофер, Соня Генрічі
Операторська робота: Пітер Меттлер
Монтаж: Пітер Меттлер, Емма Дейві
Звук: Жак Кіффер, Пітер Меттлер
Виробництво
Maximage, SDI Productions Ltd.
Дистриб'юція:
Нагороди
Номінація «найкращий документальний фільм» на CPH:DOX, Единбурзькому МКФ, Documenta Madrid, Docs Against Gravity
Режисер/-ка
Емма Дейві
Емма Дейві — режисерка й викладачка. Знімала різноманітні документальні фільми для національних і міжнародних телеканалів. Її фільм «Я дихаю» (2012) здобув нагороду шотландської BAFTA за найкращу режисуру й демонструвався у понад 50 країнах. Емма викладає аспірантам курс з режисури документального кіно в Единбурзькому коледжі мистецтв. Раніше складала документальні програми для Единбурзького МКФ, а також входила до журі фестивалів IDFA, Visions du Réel тощо.
Вибрана фільмографія
Політ (2000); Купуємо власний острів (2002); У якому віці можна стати митцем? (2004); Я дихаю (2012); Тваринне чуття (2018)
Режисер/-ка
Пітер Меттлер
Пітер Меттлер — швейцарсько-канадський режисер і оператор. Його роботи не піддаються категоризації — вони поєднують інтуїтивні процеси та драму, есеїстичність та експериментальність. Його фільмам було присвячено міжнародні ретроспективи МКФ у Торонто, BAFICI, Лінкольн-центру в Нью-Йорку, Jeu de Paume в Парижі, Швейцарської сінематеки тощо. Серед його нагород — «Джині» за найкращий документальний фільм Академії канадського кіно й телебачення, «Ла Сарраз» МКФ у Локарно, Гран-прі та Приз юного глядача Vision du Réel, приз «Винятковому режисеру» Фестивалю документального кіно в Ямаґаті, а також призи за найкращий фільм, операторську роботу і сценарій Кінофестивалю Hot Docs.
Вибрана фільмографія
Зображення світла (1994); Азартні ігри, боги й ЛСД (2002); Петрополіс: вид із висоти на нафтоносні піски Альберти (2009); Кінець часу (2012); Тваринне чуття (2018)
ОНЛАЙН-КІНОТЕАТР DOCUSPACE
21 МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
 31 — 9 
травня
червня 2024
Розтрощені
СПЕЦІАЛЬНІ ПОДІЇ
Розтрощені
Рік
2023
Країна
Бельгія
Режисер/-ка
Камій Віні
Тривалість
13’
СПЕЦІАЛЬНІ ПОДІЇ
Аборти на getty
СПЕЦІАЛЬНІ ПОДІЇ
Аборти на getty
Рік
2023
Країна
Німеччина, Австрія
Режисер/-ка
Францис Кабіш
Тривалість
22’
СПЕЦІАЛЬНІ ПОДІЇ