Це справжнє життя. Docudays UA на «Молодості»

22 травня 2021

З нагоди 50-річчя Київського міжнародного кінофестивалю «Молодість» Docudays UA долучається до подій фестивалю із програмою «Це справжнє життя. Docudays UA на “Молодості”». З 29 до 6 червня святкуйте 50 років «Молодості» офлайн та онлайн, дивіться кінопрограму Docudays UA у кінотеатрах «Жовтень», «КІНО 42» та «Оскар», а також нарешті наживо відвідайте мультимедійний проєкт «Добре проторені зв’язки» у Музеї кіно Довженко-Центру.
 
«Кажуть, 50 — нові 30. 50-й рік “Молодості” — це радикальна зрілість, поле для експериментів, яке схопила нова енергійна команда. Ваш потужний вайб неможливо не відчути! Нам дуже приємно привітати фестиваль спеціальним подарунком — глядацькими хітами від Docudays UA та ексклюзивним мультимедійним виставковим проєктом “Добре проторені зв’язки”. Хай живе “Молодість”!»
— коментує Вікторія Лещенко, програмна директорка Docudays UA та цьогоріч членкиня журі документального конкурсу фестивалю «Молодість».

 

До програми «Це справжнє життя. Docudays UA на “Молодості”» увійшли улюблені стрічки 18 Docudays UA з національного конкурсу DOCU/УКРАЇНА та позаконкурсних програм DOCU/ХІТИ, МАЙСТРИ та DOCU/ART:

Виставковий проєкт «Добре проторені зв’язки» з міждисциплінарної програми 18 Docudays UA DOCU/СИНТЕЗ буде відкритий для відвідувачів з 28 травня до 13 червня у Музеї кіно Довженко-Центру. У межах виставки українські медіахудожники/-ці Photinus Studio, SVITER Art Group та Іван Світличний вступають у діалог з візіонерськими розробками вчених 1960–1980-х та науково-популярним кіно студії «Київнаукфільм» того ж періоду.

«Експозиція мультимедійного проєкту “Добре проторені зв’язки” від початку будувалася навколо центральної інсталяції, що як пластично, так і змістовно, мала об’єднати всі складові. Окрім того, самі медіароботи містять в собі матеріальні об’єкти та інтерактивні елементи. Утім, у будь-якому випадку, простір, фізична присутність, темпоральність — надзвичайно важливі компоненти мови мистецького висловлювання. Особливо, коли весь культурний процес змушений дрейфувати в онлайн.» — зазначає Олександра Набієва, кураторка міждисциплінарної програми DOCU/СИНТЕЗ та виставки «Добре проторені зв’язки».

Більше про проєкт «Добре проторені зв’язки» можна дізнатися, переглянувши дискусію 18 Docudays UA «Серце, мозок та інші пристрої. Як пов’язане науково-популярне кі­но, кі­бер­не­ти­ка та циф­ро­ві медії?» з художницею Лерою Полянськовою, мистецтвознавицею Тетяною Кочубинською та кураторкою програми Олександрою Набієвою на DOCUSPACE.

 

З 24 травня шукайте розклад програми на сайті фестивалю «Молодість» та купуйте квитки на ticketsbox.com.

Назва програми «Це справжнє життя. Docudays UA на “Молодості”» народилася в результаті співпраці з агенцією Гресь-Тодорчук (проєкт прозорих лайтбоксів «Це справжнє життя») під час березневого Docudays UA.

19 МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
25 – 
березня
3
квітня 2022
«Час — привілей мирного життя». Українські учасниці індустрійних поді…
Інтерв'ю
24 червня 2022
«Час — привілей мирного життя». Українські учасниці індустрійних подій Sheffield DocFest розповідають про роботу над проєктами під час війни
Інтерв'ю
24 червня 2022
«Деколонізація старих ідеологічних конструктів та практик кіноіндустр…
Новини
22 червня 2022
«Деколонізація старих ідеологічних конструктів та практик кіноіндустрії». Дискусія в межах індустрійної секції Інституту документального кіно
Новини
22 червня 2022
Запускаємо сайт «Архіву війни»
Новини
20 червня 2022
Запускаємо сайт «Архіву війни»
Новини
20 червня 2022
Звіт за роботу фонду підтримки DOCU/HELP для документалістів/-ок за к…
Новини
09 червня 2022
Звіт за роботу фонду підтримки DOCU/HELP для документалістів/-ок за квітень та травень
Новини
09 червня 2022
Українські проєкти-учасники кіноринку MeetMarket @ Sheffield DocFest
Новини
08 червня 2022
Українські проєкти-учасники кіноринку MeetMarket @ Sheffield DocFest
Новини
08 червня 2022
Переможцем DOCU/УКРАЇНА-2022 став фільм «Плай» режисерки Єви Джишиашв…
Новини
06 червня 2022
Переможцем DOCU/УКРАЇНА-2022 став фільм «Плай» режисерки Єви Джишиашвілі
Новини
06 червня 2022
NFT Docudays UA для фонду підтримки документалісток/-ів DOCU/HELP
Новини
03 червня 2022
NFT Docudays UA для фонду підтримки документалісток/-ів DOCU/HELP
Новини
03 червня 2022
«Аби весь світ побачив особистісну історію спротиву та боротьби украї…
Новини
30 травня 2022
«Аби весь світ побачив особистісну історію спротиву та боротьби українців/-ок»
Українські проєкти-переможці та культурна дипломатія на Cannes Docs
Новини
30 травня 2022