Цей майстерклас допоможе краще зрозуміти єдину європейську платформу і корисні інструменти для створення міжнародних партнерств за участі цього суспільного мовника. У події візьмуть участь представники ARTE, які приїдуть до Києва на Docudays UA. Розмову модеруватиме продюсерка Наталія Лібет.
На майстер-класі спікери детально розглянуть такі теми:
-
ARTE як європейська платформа: стратегії дистрибуції, місія та загальні редакційні принципи. Структура платформи: ARTE Франція, ARTE GEIE, ARTE Німеччина.
-
Редакційна організація ARTE Франція: зони відповідальності, сфери експертизи, важливість рейтингів і соціологічних досліджень аудиторії. Політика ARTE Франція у сфері міжнародних партнерств: редакційні принципи та підходи до міжнародної співпраці. Приклади з практики департаменту «Суспільство й культура».
-
ARTE Франція у європейській екосистемі фестивалів і кіноринків.
Спікери:
Фабріс Пушо, Боріс Разон, Клемент ТуронМодераторка: Наталія Лібет
Фабріс Пушо – випускник Національної кіношколи Франції FEMIS. У 1992–2003 роках працював незалежним продюсером. Згодом приєднався до France Télévisions, де обіймав різні керівні посади: очолював міжнародну копродукцію на France 3, був генеральним секретарем France 2 та керівником напряму документального кіно на France 2. З 2016 року обіймає посаду керівника відділу закупівель і замовлень документального контенту й тематичних програм в ARTE France. Працює з актуальними подіями, геополітикою, історією, соціальними темами та креативними документальними фільмами.
Боріс Разон з вересня 2020 року обіймає посаду редакційного директора ARTE France. Письменник і журналіст. У минулому – головний редактор LeMonde.fr, директор напряму нових форматів розповіді у France Télévisions, програмний директор каналу France 4, а також керівник редакції Slate.fr. Автор двох романів – «Паладій» (2013) та «Слухайте-но» (2018), за мотивами якого відзняв фільм Жак Одіар (режисер мюзиклу «Емілія Перез»). Спільно з Етьєном Ювером провів журналістське розслідування New Wars, Tracking Russian Hackers (2019).
Клемент Турон захоплюється документальним кіно й завжди прагнув працювати на телеканалах, які його транслюють. Магістр із комунікацій, маркетингу й медіаменеджменту. Працював у відділах програмування та закупівлі контенту для низки французьких телеканалів документального спрямування, зокрема: Ushuaia TV, Histoire TV (група TF1), National Geographic Channel (група Disney), Toute l’histoire, Science et Vie та Explore (група Mediawan). У 2023 році приєднався до ARTE France як аналітик даних і зосередився на вивченні медіаспоживання аудиторії.