Май далеко - май добре

Шукає
Дистриб’ютора/-ку, Сейлз агента/-ку, Броадкастера, Фестивалі
Статус виробництва
Завершені
Рік початку виробництва
2016
Дата релізу
2020
Країна(и) (ко)продукції
Україна
Мова діалогів
Англійська, Німецька, Українська
Тривалість
70’
Веб-сторінка фільму

Мішель родом з великого міста в Німеччині, переїжджає у віддалене село в українських Карпатах, щоб врятувати вимираючий вид водяних буйволів та жити у гармонії з природою. Але мрія Мішеля опиняється під загрозою, коли він закохується в дівчину з рідного німецького міста.

Мішель — молодий німець, що мріяв жити простим життям далеко від цивілізації, в маленькому селі Карпатських гір, та займатись розведенням і порятунком вимираючого виду тварин — водяних буйволів. Насолоджуючись життям у повній гармонії з природою та тваринами, Мішель неочікувано для себе закохався в дівчину зі свого рідного міста в Німеччині. Вєра має двох маленьких дітей від попереднього шлюбу. На півтора року Мішель повертається жити в Німеччину, щоб побудувати нову сім’ю з Вєрою. Врешті-решт, Мішель робить вибір на користь свого власного щастя, розриває стосунки з Вєрою та повертається до Карпат, аби втілювати свою мрію про життя з буйволами віддалік великих міст.

Творча команда:
Режисерська робота: Ганна Ярошевич
Операторська робота: Сергій Кірєєв
Звук: Павло Березін
Виробництво:
Фінансування:
Загальний бюджет: €91695
Залучені фінансові партнери або фонди: Приватне фінансування, Краудфандинг Big Idea, Український Інститут
Контактна особа:
Фестивалі
IDFAcademy, LisbonDocs, DunaDock, Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA та Beldocs Academy, 18 Docudays UA – Приз імені Андрія Матросова.

Подай свій проєкт до каталогу