Крихка Пам'ять

Статус виробництва
Work in Progress
Рік початку виробництва
2021
Дата релізу
2021
Країна(и) (ко)продукції
Україна, Словаччина
Мова діалогів
Українська, Російська, Польська
Тривалість
70’
Веб-сторінка фільму

Молодий кінооператор Ігор випадково знаходить пошкоджений фотоархів свого діда — відомого радянського та українського кінооператора Леоніда Бурлаки. Ігор має дізнатися, ким був й про що мріяв його дід, допоки хвороба Альцгеймера не відбере у Леоніда можливість упізнавати онука.

Відомий радянський український кінооператор Леонід Бурлака, який працював на Одеській кіностудії з середини 1960-х та зняв понад 30 повнометражних фільмів, серед яких «Місце зустрічі змінити не можна», раптово почав втрачати пам’ять через хворобу Альцгеймера. У цей час його онук Ігор, також кінооператор, випадково знаходить частину дідового фотоархіву. Намагаючись зрозуміти, ким був молодий Леонід до того, як став його дідом, Ігор починає шукати негативи плівок та зазирає за лаштунки радянської кіномашини, щоб зрозуміти, в яких умовах працював усе життя його дід. Здається, що Ігор нарешті став ближчим до Леоніда, але час іде невпинно: незабаром дід перестане впізнавати Ігоря.

Творча команда:
Режисерська робота: Ігор Іванко
Копродюсування: Пітер Керекес, Пітер Керекес
Сценарій: Ігор Іванко, Марія Пономарова
Операторська робота: Ігор Іванко, Ілля Єгоров
Звук: Андрій Рогачов
Музика: Марек П'ячек
Виробництво:
Копродукція: Peter Kerekes Film
Фінансування:
Загальний бюджет: €224936
Затверджене фінансування: €138000
Залучені фінансові партнери або фонди: Український Культурний Фонд, Словацький Аудіовізуальний Фон
Контактна особа:
Фестивалі
Ex Oriente Film 2018 / East Doc Platform 2019, Baltic Sea Docs, Film Industry Pitch @ OIFF, EAVE on Demand, DocLab Poland, Docs Barcelona та участь в Українській делегації на ІDFA 2019.


Подай свій проєкт до каталогу