Закрий рота!

Статус виробництва
На стадії девелопменту
Рік початку виробництва
2020
Дата релізу
2021
Країна(и) (ко)продукції
Україна, Франція
Мова діалогів
Українська
Тривалість
80’
Веб-сторінка фільму

Сергій, 16-річний сором’язливий підліток, розслідує корупцію у своєму селі Гатне під Києвом, доки одного дня його не вдарить місцевий депутат. Минуло три роки, тепер Сергію 19, і він бере реванш: балотується на виборах проти чоловіка, який намагався закрити йому рота.

«Закрий рота!» — це освіжаючий документальний фільм про маленькі «низові Майдани», які після Революції гідності й далі підживлюють суспільство. У 2014 році Сергій був ще дитиною. В 16 років він з обуренням з’ясував зростаючий рівень корупції у своєму селі на околиці Києва. Він був лише підлітком, але вже тоді став борцем за правду. Українська Ґрета Тунберґ, Сергій вступає в бій і зазнає фізичного нападу за цілковитої безкарності нападників. У 18 років він стає помічником Євгенії Закревської, адвокатки, яка захищає сім’ї жертв Майдану, в той час, як занадто багато громадських активістів потерпають від насильства. Одного дня, підбадьорений свідомими громадянами, Сергій вирішує піти в політику.

Творча команда:
Режисерська робота: Таїсія Кутузова
Продюсування: Ольга Бесхмельніцина
Копродюсування: Стефан Сьохан
Сценарій: Таїсія Кутузова
Виробництво:
Копродукція: East Roads Films
Фінансування:
Загальний бюджет: €94000
Затверджене фінансування: €15000
Залучені фінансові партнери або фонди: British Coucil in Ukraine, USAID, goEast Wiesbaden
Контактна особа:
Фестивалі
Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA industry platform 2019 & 2020, Eurasia.DOC 2020 (Росія), Development award winner - goEast Wiesbaden 2020 (Німеччина), Кінофорум Baltic Sea Forum 2020 (Латвія)

Подай свій проєкт до каталогу