Володимир Мула

режисер, продюсер
Освіта
Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського
Біографія
Володимир Мула народився 22 жовтня 1989 року в Городенці в Івано-Франківській області. У 2006–2012 навчався в Київському політехнічному інституті ім. Ігора Сікорського і здобув диплом магістра.

У 2009 році заснував сайт TeleProstir.com і працював його головним редактором. Він був продюсером передачі LiveTime TV та прямої трансляції конкурсу «Євробачення», а також працював спеціальним кореспондентом під час Чемпіонату світу з футболу 2014 року у Бразилії. Мула – автор серії репортажів про Ріо-де-Жанейро та пізнавально-розважального проєкту «Балтійськими країнами».

Також Мула зняв документальний фільм «Американська мрія» про іммігрантів з пострадянських країн у США. У фільмі показано подорож українського журналіста на далекобійній вантажівці. Він охоплює 11 американських штатів, два океани, два кордони, 10 тис. км доріг. У процесі роботи було знято 350 гігабайтів відеозаписів. У 2017 році він заснував продюсерську компанію «ТелеПростір Студіо».

Наступного року він зняв сиквел – повнометражний документальний фільм «Американська мрія. У пошуках правди». У ньому він на прикладі історій восьми людей показав шляхи самореалізації в різноманітних сферах та умовах. У 2018 році він працював спеціальним кореспондентом на Зимових Олімпійських іграх 2018 року у Пхьончхані. У 2020 році він завершив документальний фільм «UKE» про знаменитих українців у Національній хокейній лізі.
ВИБРАНА ФІЛЬМОГРАФІЯ:
Компанія:

Подай свій проєкт до каталогу