Єва Нейманн

режисерка, операторка, сценаристка
Освіта
Філіппський університет у Марбурзі, Deutsche Film- und Fernsehakademie Berlin
Біографія
Народилася у Запоріжжі, живе в Україні та Німеччині. Вивчала право в Марбурзькому університеті ім. Філіппа, закінчила факультет режисури в Німецькій академії кіно і телебачення у Берліні (2007) з дипломним документальним фільмом «Путі Господні», який отримав Німецьку премію талантів «Перші кроки» у 2007 році.

На сьогодні зняла три художні, три документальні і чотири короткометражні фільми. Усі вони брали участь і отримували нагороди на численних міжнародних кінофестивалях. Міжнародна прем’єра фільму «Біля річки» відбулася на Міжнародному кінофестивалі в Роттердамі; фільм був показаний, серед інших, в основному конкурсі Московського та Лондонського кінофестивалів.
Її другий художній фільм, «Дім з башточкою» (2012), отримав численні нагороди, зокрема нагороду «На Схід від Заходу» в Карлових Варах, гран-прі на фестивалі «Чорні ночі» в Таллінні, глядацьку нагороду в Стамбулі. Фільм був показаний на фестивалях у Шанхаї, Лондоні та багатьох інших.

Прем’єра її фільму «Пісня пісень» (2015) відбулася на офіційному конкурсі в Карлових Варах; фільм був номінований на нагороду Eurimage Audentia Award 2016 та на нагороду Європейської кіноакадемії у 2016 році. Його показували в секції «Сучасне світове кіно» на Торонтському кінофестивалі, і він здобув, серед іншого, нагороди за найкращий фільм та за найкращий український фільм на Одеському кінофестивалі, а також нагороду FIPRESCI у Фрайбурзі, Швейцарія.
ВИБРАНА ФІЛЬМОГРАФІЯ:
Привоз (2021, режисерка)

Подай свій проєкт до каталогу