Індустрійна платформа

Індустрійна платформа DOCU/ПРО створена для промоції українського документального кіно, підтримки української кіноіндустрії, налагодження зв’язків з іноземними експерт(к)ами зі світу документалістики. Цього року, коли світова кіноіндустрійна спільнота шукає нових форм та інструментів для збереження професійних комунікацій та творчих зв’язків в умовах карантину, ми організовуємо події DOCU/ПРО онлайн.

 

DOCU/КЛАС

24 квітня – 2 травня 2020

Вільний доступ на docudays.ua

З синхронним перекладом українською мовою

Це низка відкритих дискусій, воркшопів та лекцій, що відбуваються щороку під час Docudays UA в Києві й до яких залучаються гості фестивалю, фахівці та фахівчині в індустрії документального кіно.

 

UKRAINIAN DOC PREVIEW Online

22 квітня 2020

Доступ за індустрійною акредитацією

Презентація актуальних українських документальних повнометражних фільмів на стадії виробництва та постпродукції перед відбірниками/-цями світових фестивалів і представниками/-цями міжнародних фондів, сейлз-компаніями та броадкастерами. Онлайн-пітчинг відбудеться у форматі віртуальних круглих столів: в кожному з них візьмуть участь команда проекту, модераторка та експерт(к)и. Презентація проекту триватиме 10 хвилин, після цього відбудеться модероване обговорення проекту експерт(к)ами.

 

MEET PROFESSIONALS

23 квітня 2020

Доступ за індустрійною акредитацією

Робоча мова – англійська

Нетворкінгова подія, яка надає можливість записатися на індивідуальні зустрічі з міжнародними експерт(к)ами документального кіно, отримати консультації щодо власних проєктів та налагодити професійні контакти. Пріоритетний запис на такі зустрічі мають режисер(к)и та продюсер(к)и з Індустрійною акредитацією або які беруть участь в офіційній програмі фестивалю. Серед фахівців/-чинь Meet Professionals – представники/-ці фестивалів, сейлз-агент(к)и, броадкастери, досвідчені іноземні та українські продюсер(к)и, представники/-ці фундацій кіно.

 

Шоу-кейси українських документальних проєктів та делегації українських документалістів на міжнародних фестивалях

 

У 2019 році в межах делегації «Ukraine: Here We Go!» десять документальних проєктів з України відвідали головний світовий майданчик неігрового кіно – кінофестиваль в Амстердамі. Учасниками делегації стали продюсер(к)и й режисер(к)и, які працюють над своїми першими та другими повнометражними картинами. Вони долучилися до індустрійних подій фестивалю, відвідали форум-ринок та отримали консультації міжнародних експертів та експерток. Ця поїздка стала можлива завдяки співпраці між Docudays UA, Державним агентством України з питань кіно та «Українським інститутом».

 

Щорічно команда Docudays UA готує «КАТАЛОГ УКРАЇНСЬКОЇ ДОКУМЕНТАЛІСТИКИ». Англомовне видання поширюється на спеціалізованих міжнародних кіноринках та кінофестивалях. У каталозі є інформація про завершені фільми та проєкти на стадії виробництва, контакти українських незалежних продюсерів/-ок, кіно- та телестудіий, фестивалів, дистриб’юторів.

17 МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
24–
квітня
3
травня 2020