Індустрійна платформа

Індустрійна платформа DOCU/ПРО створена для промоції українського документального кіно, підтримки української кіноіндустрії, налагодження зв’язків з іноземними експерт(к)ами зі світу документалістики. Це програми тренінгів та пітчинги для режисерів і режисерок, шоу-кейси українських документальних проєктів, а також публічні майстер-класи й дискусії для всіх, хто цікавиться документалістикою.

 

DOCU/КЛАС

21 – 26 березня 2020

Вхід вільний

З синхронним перекладом українською мовою

Це низка відкритих дискусій, воркшопів та лекцій, що відбуваються щороку під час Docudays UA в Києві й до яких залучаються гості фестивалю, фахівці та фахівчині в індустрії документального кіно.

 

UKRAINIAN DOC PREVIEW

21 березня 2020

Вхід за індустрійною або фестивальною акредитацією
Робоча мова – англійська

Презентація актуальних українських документальних повнометражних фільмів на стадії виробництва та постпродукції перед відбірниками/-цями світових фестивалів і представниками/-цями міжнародних фондів, сейлз-компаніями та броадкастерами. Автор(к)и кожного проєкту показують 15 хвилин з чорнового монтажу й відповідають на запитання аудиторії. Після презентації кожна з команд має індивідуальні зустрічі з міжнародними експерт(к)ами з детальним обговоренням власних проєктів. 

 

MEET PROFESSIONALS

22 – 23 березня 2020

Вхід за індустрійною або фестивальною акредитацією

Робоча мова – англійська

Нетворкінгова подія, яка надає можливість записатися на індивідуальні зустрічі з міжнародними експерт(к)ами документального кіно, отримати консультації щодо власних проєктів та налагодити професійні контакти. Пріоритетний запис на такі зустрічі мають режисер(к)и та продюсер(к)и з Індустрійною акредитацією або які беруть участь в офіційній програмі фестивалю. Серед фахівців/-чинь Meet Professionals –  представники/-ці фестивалів, сейлз-агент(к)и, броадкастери, досвідчені іноземні та українські продюсер(к)и, представники/-ці фундацій кіно.

 

B2B DOC: PRODUCERS MEET PRODUCERS

22 березня 2020

Вхід за індустрійною або фестивальною акредитацією

Робоча мова – англійська

«B2B Doc: Продюсери зустрічають продюсерів» уже втретє відбудеться на Docudays UA. Відібрані учасники та учасниці з України, Білорусі, Вірменії, Грузії, Латвії, Польщі та Росії презентуватимуть свої кінопроєкти знаним європейським кінопродюсер(к)ам, представникам та представницям телеканалів і дистриб’юторів, сейлз-агент(к)ам та фестивальним відбірникам/-цям.

 

SERBIAN DOCS IN PROGRESS

Коли: 22 березня

Де: IZONE, 2-й поверх

Вхід за індустрійною або фестивальною акредитацією

Робоча мова – англійська

Модераторка – Трейсі Голдер

Міжнародний фестиваль документального кіно Beldocs спільно з Docudays UA презентує три сербські повнометражні документальні проєкти на різних етапах виробництва. Презентація передбачає показ 10-ти хвилин чорнового монтажу або окремих сцен проєкту, після чого відбувається дискусія за участю міжнародних експертів/-ок.

 

Шоу-кейси українських документальних проєктів та делегації українських документалістів на міжнародних фестивалях

 

У 2019 році в межах делегації «Ukraine: Here We Go!» десять документальних проєктів з України відвідали головний світовий майданчик неігрового кіно – кінофестиваль в Амстердамі. Учасниками делегації стали продюсер(к)и й режисер(к)и, які працюють над своїми першими та другими повнометражними картинами. Вони долучилися до індустрійних подій фестивалю, відвідали форум-ринок та отримали консультації міжнародних експертів та експерток. Ця поїздка стала можлива завдяки співпраці між Docudays UA, Державним агентством України з питань кіно та «Українським інститутом».

 

Щорічно команда Docudays UA готує «КАТАЛОГ УКРАЇНСЬКОЇ ДОКУМЕНТАЛІСТИКИ». Англомовне видання поширюється на спеціалізованих міжнародних кіноринках та кінофестивалях. У каталозі є інформація про завершені фільми та проєкти на стадії виробництва, контакти українських незалежних продюсерів/-ок, кіно- та телестудіий, фестивалів, дистриб’юторів.

17 МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
20–29
березня 2020