Новаторський повнометражний документальний фільм про довкілля, у якому безстрашний режисер поступово викриває найруйнівнішу для планети індустрію нашого часу і з’ясовує, чому провідні екологічні організації світу бояться про це говорити. Фільм шокує глядача, хоч і зроблено його з гумором. Він так само відкриває нам очі, як і «Чорний плавник» (2013, реж. Ґабріела Каупертвейте), і так само надихає, як «Незручна правда» (2006, реж. Дейвіс Ґуґґенгайм), і проливає світло на вкрай спустошливий екологічний вплив великомасштабного індустріального тваринництва на на нашу планету.
Кіп Андерсен усвідомив екологічну ситуацію після перегляду фільму «Незручна правда». Він став ревним прихильником переробки відходів, почав увесь час вимикати світло, рідко приймати душ і їздити на велосипеді, а не на авто. Андерсен вважав, що робить усе можливе, щоб допомогти планеті, керуючись вказівкам національних та міжнародних екологічних організацій, але його життя змінилося, коли він дізнався, що тваринництво – це головна причина руйнування довкілля. Він став засновником «Об’єднаного тваринного руху», що зараз очікує на рішення щодо надання статусу некомерційної організації в США. Ця організація займається передусім створенням фільмів та медіапродуктів, які пропагують сталий розвиток, співчуття та мир для всіх жителів Землі.
Вибране: «Що за здоров’я?» (2016)
Кіґен Кун – відеограф, режисер документальних фільмів, які отримували різні нагороди, а також професійний музикант, що мешкає у східній частині території затоки Сан-Франциско. Працює з некомерційними організаціями та бере участь у рухах за соціальну справедливість практично все своє життя. Як режисер, він допомагає організаціям збирати якомога більше прихильників за допомогою максимально якісних фільмів та відео. Його кар’єра в кіно завела його аж на віддалені території Аляски, де він знімав сучасних поселенців, що живуть із власного підсобного господарства, у пустелі американського заходу, де він фільмував останніх диких коней, які ще залишилися в США, до сільськогосподарських поселень і на брудні міські вулиці.
Вибране: «Тьорлок: документальний фільм» (2013), «Що за здоров’я» (2016)