Життєдайне зерно – одна з найчудесніших речей на землі. Йому поклонялися і високо цінували ще на зорі існування людства. У цьому фільмі показано роботу пристрасних хранителів насіння, які зберігають наш харчовий спадок 12000-літньої давності. У минулому столітті зникли 94% видів насіння. Оскільки біотехнічні та хімічні компанії контролюють більшість нашого зерна, фермери, адвокати та хранителі насіння з корінних народів ведуть битву, наче Давид проти Голіафа, щоб захистити майбутнє нашої їжі. У цій болісній та обнадійливій історії люди, які мимоволі стали героями, відновлюють наш втрачений зв’язок із найціннішим ресурсом і відроджують культуру, пов’язану з насінням.
Таґґарт Сіґел був продюсером і режисером номінованих на «Еммі» та інші нагороди документальних фільмів, зокрема «Королева сонця: що нам говорять бджоли?», а також «Справжній бруд на фермера Джона» (ITVS, Independent Lens). Сіґел – член Fledgling Outreach і Engagement Lab, після фільму «Зерно: прихована історія» його запросили ведучим на Britdoc’s Goodpitch. Таґґарт є засновником та виконавчим директором Collective Eye Films – некомерційної організації, що займається медіавиробництвом та дистрибуцією, розташована в Портленді, штат Ореґон.
Вибране: «Синій комірець та Будда» (1986), «Справжній бруд на фермера Джона» (2005), «Королева сонця: що нам говорять бджоли?» (2010)
Джон Бетц – незалежний режисер-документаліст, чиї фільми були номіновані на «Еммі» та здобували інші нагороди. Він є одним із режисерів та продюсерів фільму «Зерно: прихована історія», також продюсером і монтажером фільму «Королева сонця: що нам кажуть бджоли?» (2010). Бетц є членом Fledgling Outreach і Engagement Lab, був учасником програми Goodpitch, організації Britdoc, закінчив Род-Айлендську школу дизайну. Він є директором Collective Eye Films – некомерційної організації, що займається медіавиробництвом та дистрибуцією, розташована в Портленді, штат Ореґон.
Вибране: «Запам’ятай, що ти це бачив» (2008)