Одне село, 1000 тракторів, 100 000 тонн капусти і картоплі щороку –тієї, що ледь вдається продати і зрештою доводиться знищувати.У румунському селі Лунґулецу 1000 фермерів сидять з 100 000тоннами капусти на своїх тракторах в очікуванні покупців на міс-цевому ринку. Наприкінці дня вони або продають за безцінь, абознищують свій урожай. Заінтригований можливістю отримати тон-ну капусти всього за 20 євро, містянин Шербан вирішує провестирік у селі і працювати на землі, аби побачити, чому ці люди втрапляютьу безвихідь і чи існує інший шлях. Мер і деякі селяни маютьідеї й можливі рішення. Та чи зможуть вони подолати взаємну не-довіру між фермерами, їхній страх «колективних господарств» тасильну жагу до конкуреції? У самоіронічному тоні режисер розпо-відає історію одного села, яке застрягло між минулим і сучасністю,і водночас малює сатиру на сучасні реалії аграрної Європи.
Шербан Джеорджеску має більш ніж 20-річний досвід у документалістиці та рекламі як продюсер та режисер. Щодо власних проектів, то Шербан працював як оператор та режисер документальної стрічки «Еверест», режисер пригодницько-культурного серіалу «Мандрівник на все життя» тощо. Протягом шести років він, разом із норвезьким режисером та продюсером Девідом Кінселла, працював над кількома ко-продукційними документальними стрічками, які було неодноразово відзначено міжнародними преміями.
Вибране: Еверест (2003), Графство Лапус – різьблені долі (2010), Мандрівник на все життя (2009-2011), Поневіряння куховарства (2011), Відчуття (2014).