Як і чому документалістам варто податися на Global Short Docs Forum

07 листопада 2018

Прийом заявок на участь у форумі Global Short Docs триває! Це і практичний інтенсив для режисерів та режисерок короткометражних фільмів, і зустрічі зі світовими медіа-гігантами. Форум відбуватиметься вже другий рік поспіль. Цього разу Docudays UA прийматиме його в себе.

 

Global Short Docs Forum – платформа, яка дозволяє не просто розвинути свою ідею та навчитися її презентувати, передусім вона дає розуміння потенціалу свого кінопроекту під час роботи з цифровими платформами. У нашому блозі учасники та учасниці Форуму в Лондоні діляться своїми враженнями.

 

Аміт Мадхешія, Індія

 

«Тут багато чому можна навчитися. Було цікаво познайомитися з таким строкатим гуртом режисерів з усього світу й бути з ними під час самого процесу, вчитися на прикладах режисерських стилів та типів проектів, якими вони займаються. Досвід перебування безперечно збагатив мене!».

 

Сайла Хууско, Фінляндія

 

«Найкраща частина форуму для мене – можливість неодноразово попрактикуватися в пітчингу свого фільму в атмосфері підтримки та навчання. Це безцінне вміння для всіх режисерів і для мене як новачка в документалістиці зокрема. Досвід реального пітчингу для платформ в останній день також був неймовірним! У результаті я значно впевненіша в собі та у своєму проекті».

 

 

Андерс Пальм Олесен, Данія

 

«Було інтенсивно, було божевільно, було дуже весело! І я багато чого навчився, особливо від чудових людей, які тут перебувають. І знайшов безліч джерел натхнення з усього світу».

 

Хулія Лемос Ліма, Бразилія

 

«Ключовими моментами Форуму були тренінги про те, як структурувати заявку на фільм, як створити тизер фільму, який зацікавить потенційного глядача, а також практика й поради щодо пітчингу й самі пітчинг-сесії. Не менш важливою була й цінність обміну ідеями з іншими режисерами та режисерками, а також неймовірний товариський дух, що тривав протягом усіх цих 4-х днів».

 

 

Мохамед Шалабі, Єгипет

 

«У нас [у Єгипті] немає такої потужної спільноти режисерів. Тож часом у нас складається враження, що ми працюємо самі й ніхто нас не розуміє. Зустрічі з усіма цими людьми, які хочуть створювати чудові фільми про чудові історії, – це було дивовижно».

 

Завдяки підтримці Британської Ради в Україні учасники з ряду країн, зокрема й з України, мають можливість подати свою заявку на участь у Форумі безкоштовно (як це зробити – дивіться в умовах подачі заявок).

 

Дедлайн подачі заявок 23 листопада. Детальніше про всі умови конкурсу та участі – за посиланням.

 

Global Short Docs Forum організовано One World Media. Спонсором форуму у 2019-му році є Facebook Journalism Project. Форум проходитиме за підтримки Британської Ради в Україні та Європейського банку реконструкції та розвитку в рамках Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA.

 

Усі фото: One World Media

21 МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
 31 — 9 
травня
червня 2024
Грані незламності: показ та обговорення документального фільму «Євром…
Новини
19 лютого 2024
Грані незламності: показ та обговорення документального фільму «Євромайдан. Чорновий монтаж»
Новини
19 лютого 2024
Запрошуємо до студентського журі Docudays UA-2024!
Новини
16 лютого 2024
Запрошуємо до студентського журі Docudays UA-2024!
Новини
16 лютого 2024
Катерина Горностай: «Прикол Docudays UA в тому, що це фестиваль докум…
Інтерв'ю
08 лютого 2024
Катерина Горностай: «Прикол Docudays UA в тому, що це фестиваль документального кіно, про який ніколи не знімали нічого на відео»
Інтерв'ю
08 лютого 2024
Каталог української документалістики
Новини
07 лютого 2024
Каталог української документалістики
Новини
07 лютого 2024
Конкурс на послуги з координування кінопрограм
Новини
18 січня 2024
Конкурс на послуги з координування кінопрограм
Новини
18 січня 2024