Як працюватиме Ukrainian Doc Preview на Docudays UA

19 лютого 2019

Починаючи з цього року, ми започатковуємо в межах нашої індустрійної платформи DOCU/ПРО презентацію українських документальних проектів на стадії постпродакшену відбірникам найбільших іноземних фестивалів, сейлз-агентам та дистриб’юторам. Doc Preview – ідеальний формат для того, щоб допомогти авторам фільму знайти свій шлях на міжнародному ринку.

 

Docudays UA уже котрий рік поспіль працює на підтримку та популяризацію українського документального кіно. Тому природним розвитком нашої індустрійної платформи стало започаткування Ukrainian Doc Preview. Це ворк-ін-прогрес презентація українських проектів групі фестивальних відбірників/-ць, сейлз-агентів та представників/-ць телеканалів, яких ми запросили на фестиваль спеціально для цієї події.

 

«Сьогодні ринок документального кіно працює так, що на життя фільму відводиться небагато часу. Усього за два роки ви маєте встигнути зробити міжнародну та національну прем’єри, показати фільм хоча б на кількох десятках фестивалів по всьому світу, продати стрічку на телебачення, vod-платформу та зробити кінопрокат, – розповідає Дар’я Бассель, координаторка DOCU/ПРО. – У цій захопливій та складній подорожі знадобляться гарні партнери: закоханий у ваш фільм дистриб’ютор, дружньо налаштовані відбірники/-ці фестивалів та департаментів на телебаченні, які чекатимуть на вашу стрічку вже тоді, коли вона тільки з’явиться на першому великому екрані. Як цього досягти? Показувати ваш проект ще до його завершення на пітчингах, кіноринках та ворк-ін-прогрес презентаціях».

 

Особливість формату Doc Preview – демонстрація не трейлеру, а щонайменше 15-хвилинних відео з фільму, презентація його автор(к)ами та конструктивна розмова після з можливими партнер(к)ами вашого проекту.

 

Для цьогорічного Doc Preview ми відібрали шість українських майбутніх документальних фільмів. Список проектів буде оголошено 1 березня. Презентація відбудеться в кінотеатрі «Жовтень» у залі «Аншлаг» 24 березня з 10:00 до 14:30. Відвідати її зможуть усі, хто є учасниками фестивалю, має індустрійну акредитацію або акредитацію ЗМІ.

 

«Звісно, зараз у поствиробництві в Україні більше ніж шість стрічок. Але включити всі, просто неможливо. Відбір проектів цього року ми робили не через опен-колл, а серед стрічок, які увійшли до нашого щорічного Каталогу української документалістики та які на наш погляд мають найбільший потенціал для успішної міжнародної дистрибуції. Важливо, що всі наші іноземні гості, які запрошені на презентацію Ukrainian Doc Preview, будуть також доступні для індивідуальних 15-хвилинних зустрічей у межах іншої події – MEET PROFESSIONALS, де також можна буде представити свій проект та отримати корисні поради. Записатися на них також зможуть усі, хто має індустрійну акредитацію», – додає Дар’я Бассель.

 

Про гостей Ukrainian Doc Preview та MEET PROFESSIONALS можна почитати тут. Детальна інформація про запис на MEET PROFESSIONALS буде розіслана особисто всім власникам індустрійної акредитації та акредитованим учасникам/-цям фестивалю в березні.

 

Долучайтеся до нашої сторінки DOCU/PRO. Тут найактуальніша інформація про всі індустрійні заходи фестивалю!

 

Чільне фото: пітчинг проектів під час Docudays UA-2017

18 МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
26–
березня
4
квітня 2021
Ukrainian Doc Preview: відкрито прийом заявок!
DOCU/ПРО
13 січня 2021
Ukrainian Doc Preview: відкрито прийом заявок!
DOCU/ПРО
13 січня 2021
Відкрита вакансія Full-stack (backend/frontend developer)
Новини
15 липня 2020
Відкрита вакансія Full-stack (backend/frontend developer)
Новини
15 липня 2020