Ukrainian Doc Preview: що чекати в майбутній українській документалістиці

01 березня 2019

Цьогоріч ми започаткували в межах нашої індустрійної платформи DOCU/ПРО презентацію українських документальних проектів на стадії постпродакшену, аби допомогти автор(к)ам фільмів знайти свій шлях на міжнародному ринку.

 

В Ukrainian Doc Preview ми відібрали сім проектів. Особливість такого формату в тому, що автор(к)и не просто покажуть трейлери майбутніх фільмів, а 15 хвилинні уривки з монтажу. Окрім цього після презентації режисер(к)и та продюсер(к)и проектів зможуть продовжити спілкування з запрошенними експерт(к)ами в рамках індивідуальних зустрічей.

 

Після презентацій та зустрічей голова індустрійної платформи Міжнародний кінофестиваль документального кіно Beldocs вручить спеціальний приз найкращому проекту Ukrainian Doc Preview. Це участь у професійній платформі фестивалю Beldocs in Progress International, де буде можливість представити свій проект вже ширшому колу міжнародної індустрії. Організатори фестивалю Beldocs компенсують витрати на акредитацію, проживання та харчування для авторів/-ок проекта, який їм сподобається найбільше.

 

Знайомтеся з учасниками та учасницями Ukrainian Doc Preview:

 

«Мир для Ніни»

Режисерка: Жанна Максименко-Довгич

Продюсер(к)и: Андрій Границя, Жанна Максименко-Довгич

 

Це історія про Ніну, яка втратила свого чоловіка у війні між Радянським Союзом та Афганістаном, а старшого сина – через вторгнення Росії на Україну. Чи знайде Ніна коли-небудь мир?

 

«Залізна сотня»

Режисерка: Юлія Гонтарук

Продюсер: Ігор Савиченко

 

Повернувшись з війни три молодих ветерана намагаються знайти себе у мирному житті.

 

«Рома»

Режисерка та продюсерка: Ольга Журба

 

Цей документальний фільм про складне дорослішання рома на ім’я Рома від 13-річного віку й до зрілості.

 

«Зарваниця»

Режисери: Ярема Малащук і Роман Хімей

Продюсерка: Валерія Сочивець

 

Паломницька подорож Західною Україною в якій розкриваються протиріччя між світським та священним.

 

«Рози. Фільм-кабаре»

Режисерка: Ірина Стеценко

Продюсер(к)и: Олександра Кравченко, Олег Соснов

 

Сінема-веріте, у якому ми спостерігаємо за сімома акторками фрік-кабаре Dakh Daughters Band. Це історія дорослішання: як для молодих артисток, так і для їхньої переродженої країни.

 

«Поміж війн»

Режисерка: Аліна Горлова

Продюсер(к)и: Максим Наконечний, Ілона Бічевська, Патрік Гамм

 

Фільм дає можливість побачити найгостріші кути нашого сьогодення. Це буде велика експозиція життя переселенців у трьох країнах.

 

«Панорама»

Режисер: Юрій Шилов

Продюсер(к)и: Геннадій Кофман, Ольга Бесхмельніцина, Мирослав Дембінські 

 

Валентин – кіномеханік, який 44 роки пропрацював у одному з найстаріших кінотеатрів Києва. Якось, в день 60-річчя Валентина, у кінотеатрі відбувається пожежа, і він змушений піти на пенсію. Чоловік намагається знайти новий сенс у своєму житті та в країні, що стрімко змінюється.

 

Презентація відбудеться в кінотеатрі «Жовтень» у залі «Аншлаг» 24 березня з 10:00 до 14:30. Відвідати її зможуть усі, хто є акредитованими учасниками фестивалю, має індустрійну акредитацію або акредитацію ЗМІ. Також власники/-ці індустрійної акредитації зможуть записатись на індивідуальні консультації до всіх іноземних експертів Ukrainian Doc Preview в рамках події MEET PROFESSIONALS, можна почитати тут.

 

Чільне фото: кадр з фільму «Зарваниця»

18 МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
26–
березня
4
квітня 2021
Відкрита вакансія Full-stack (backend/frontend developer)
Новини
15 липня 2020
Відкрита вакансія Full-stack (backend/frontend developer)
Новини
15 липня 2020