DOCU/ПРО в онлайні: лишаємося на зв'язку

06 квітня 2020

Цього року, коли світова кіноіндустрійна спільнота шукає нових форм та інструментів для збереження професійних комунікацій і творчих зв’язків у ситуації непередбачуваної пандемії COVID-19, професійна платформа DOCU/ПРО відбудеться онлайн 22–23 квітня 2020 року, включно з основними подіями – UKRAINIAN DOC PREVIEW та MEET PROFESSIONALS.

 

Наша команда прийняла рішення щодо зміни формату завдяки підтримці колег та партнерів. За будь-яких обставин DOCU/PRO залишатиметься платформою професійних можливостей для режисерів/-ок та продюсерів/-ок, особливо в цей складний для кіноспільноти час.

 

Усі власники та власниці Індустрійної Акредитації отримують ексклюзивний доступ до першого в Україні онлайн-пітчу UKRAINIAN DOC PREVIEW, матимуть можливість зареєструватися на індивідуальні онлайн-консультації з експерт(к)ами в межах MEET PROFESSIONALS, а також будуть запрошені на спеціальну подію – вебінар із фінансування документального кіно, що відбудеться 13 квітня.

 

Також акредитовані учасники та учасниці отримають на електронну пошту Індустрійний гід та через свій онлайн-кабінет на платформі Filmchief* – доступ до нашого списку «Who Is Here» з контактами всіх «віртуальних» гостей та експертів DOCU/ПРО цього року.

 

Більше про умови та нові можливості Індустрійної Акредитації DOCU/ПРО Online можна прочитати за посиланням.

__

 

* Filmchief – це платформа, де подавали заявку на акредитацію.

18 МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
26–
березня
4
квітня 2021