Meet Professionals

Програма DOCU/ПРО на 18 Docudays UA продовжує створювати можливості для нетворкінгу та обміну між представниками/-цями кіноіндустрії в Україні та світі через консультації, воркшопи й особисті Zoom-розмови. Розповідаємо про експертів/-ок, які цього року відвідають нашу індустрійну платформу.

 

У межах Meet Professionals традиційно можна буде записатися на індивідуальні консультації з цими представниками/-цями фестивалів, сейлз-агент(к)ами, досвідченими продюсер(к)ами, представниками/-цями фундацій кіно українських та світових інституцій. Окрім цього, експерт(к)и Meet Professionals візьмуть участь у презентації проєктів Ukrainian Doc Preview.

 

Кінофестивалі й індустрійні платформи:

Дистриб’ютори:

Сейлз-агенції:

Ринки:

VoD платформи:

Фонди:

Інституції:

Консультант(к)и:

Бродкастери:

Продюсер(к)и:

Записатися на зустрічі з експерт)ами під час Meet Professionals зможуть власники/-ці індустрійної акредитації та учасники/-ці Ukrainian Doc Preview. Придбати індустрійну акредитацію можна до 12 березня, детальніше про умови за посиланням.

___

Події Індустрійної платформи DOCU/PRO в межах 18 Docudays UA відбуваються спільно з Українським інститутом та за підтримки Посольства Швеції та Українського культурного фонду.

21 МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
 31 — 9 
травня
червня 2024