Українська документалістика на Festival Scope Pro

25 травня 2020

Сім українських стрічок, які входили до програми Docudays UA-2020, відтепер можна переглянути на онлайн-платформі Festival Scope Pro.

 

«Для Docudays UA це ще один крок у промоції української документалістики на міжнародному рівні. Адже Festival Scope Pro – це унікальна платформа, яка презентує нові фільми з провідних кінофестивалів – як Berlinale, Sundance, IDFA та багатьох інших, і Docudays UA радий долучитися до цієї спільноти. Завдяки публікації на Festival Scope Pro українські стрічки представлені професійному колу, яке формує повістку головних фестивалів світу, а також – іноземним медіа та кінокритикам», - зазначає Дар’я Бассель, голова індустрійної платформи DOCU/ПРО.


Це фільми національного конкурсу, серед яких «Зарваниця», «Земля блакитна, ніби апельсин», «Не хвилюйся, двері відчиняться», «Будинок», «War Note» та дві роботи з конкурсу короткометражних фільмів — «Колообіг» та «зонґ».

 

Переглянути фільми можна, придбавши підписку на Festival Scope Pro. Вона доступна лише для фахівців та фахівчинь кіно та дозволяє познайомитись з програмами світових кінофестивалів, знайти контакти правовласників, сконтактувати з автор(к)ами стрічок, завантажити необхідні додаткові матеріали про фільми.

 

Приєднатися до платформи можна за посиланням.

__

 

Чільне фото: кадр з фільму «Не хвилюйся, двері відчиняться»

18 МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
26–
березня
4
квітня 2021