Підтримайте 19 Docudays UA на конкурсі Громадського бюджету Києва

25 серпня 2021
До 15 вересня голосуй за Docudays UA на конкурсі проєктів Громадського бюджету Києва-2022! На 19 Docudays UA наша команда прагне підтримати комунальні кінотеатри столиці, які розташовані не лише у центрі міста, але й у житлових районах, безкоштовними кінопоказами хітів документального кіно. Майданчиками для показів стануть 5 комунальних кінотеатрів міста, серед яких «Флоренція», «Ліра», кінотеатр ім. Т. Шевченка та інші.«Кількість комунальних кінотеатрів у Києві протягом останніх років стрімко зменшується, а місто втрачає свою культурну інфраструктуру. На щастя, частина муніципальних кінотеатрів у житлових районах столиці досі працює, але попри це вони залишаються осторонь яскравих культурних подій міста та часто не мають достатніх ресурсів, щоб конкурувати з мережевими кінотеатрами в ТРЦ,
— зазначає Юлія Карташова, директорка  Фандрейзингового департаменту Docudays UA. — Цим проєктом ми хочемо долучитися до розвитку комунальних кінотеатрів та привернути увагу до важливості проведення культурних подій “на районі”».


Кінопокази будуть доступними для людей з порушеннями зору та слуху завдяки звукоопису та адаптованим субтитрам. Це зробить заходи більш інклюзивними.

Ми впевнені, що комунальні кінотеатри мають культурну, архітектурну та історичну цінність і можуть бути не лише центрами комерційного кіно, але й просвітницькими та мистецькими майданчиками. На 19 Docudays UA пропонуємо перевідкрити ці добре  знайомі споруди біля дому та розпочати непростий процес становлення кінотеатрів у житлових районах як культурних центрів громади.  

 

Голосуйте за проєкт за посиланням.

19 МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
25 – 
березня
3
квітня 2022