Як пітчити свій майбутній документальний фільм тут і зараз? А потім як успішно просувати відзняту стрічку? 11 та 12 червня у межах платформи DOCU/ПРО відбудуться події, які допоможуть власникам/-цям індустрійної акредитації дізнатися про інструменти розробки, вдалого пітчингу та піару документальних фільмів.
На ранковій лекції 11 червня данський фахівець із розроблення міжнародних документальних проєктів Мікаел Опструп міркуватиме про непередбачуваність у процесі створення документального кіно, а також як це впливає на підготовку пітчингу. Зокрема, допоможе розібратися з такими питаннями: Що шукати в документальній історії? Хто такий персонаж/-ка? Чи має пітч-трейлер свою драматургію? У чому різниця між історіями та подіями?
Мікаел Опструп – провідний міжнародний експерт, консультант зі створення трейлерів, організації спільного виробництва, планування та проведення воркшопів. Автор книжки The Uncertainty – book about developing Character driven Documentary («Невизначеність – книжка про те, як розвивати документальний фільм, зосереджений на персонажах»). З 2011 по 2019 рік очолював навчальну програму Європейської документальної мережі (EDN). Ініціатор і редактор «Посібника з копродукції» від EDN.
Наступного дня, 12 червня піар-консультантка, журналістка й засновниця агентства Bilenberg PR Ліне Біленберґ поділиться піар-стратегіями та підходами, що допоможуть виділити вашу стрічку з-поміж інших. А також розповість, чим відрізняється співпраця з професійним піарником/-цею від спроб розкрутити фільм самостійно – особливо на міжнародних фестивалях.
Ліне Біленберґ багато років працювала журналісткою – на телебаченні, на радіо, в новинах і журналах. Останні 13 років є незалежною піар-спеціалісткою, що надає консультації у сфері зв’язків із громадськістю, насамперед у кіноіндустрії. Займається розробленням піар-стратегій, лобіюванням, організацією промокампаній, престурів, тренінгів зі спілкування з медіа; зв’язками з громадськістю тощо.
Ліне має досвід роботи й з українськими фільмами. Зокрема, саме вона працювала над фільмом «20 днів у Маріуполі» під час його європейської премʼєри на фестивалі CPH:DOX у Копенгагені.
Якщо вам цікаво отримати індивідуальну консультацію для свого проєкту, цьогоріч для власників та власниць індустрійної акредитації DOCU/ПРО ми підготували таку можливість за участі Мікаеля Острупа, а також тьюторки й директорки асоціації DAE Бріджид О'Ші. Деталі читайте за посиланням.
Доступ до подій відкритий за наявності індустрійної акредитації DOCU/ПРО (придбайте до 30 травня). Анонси подій платформи DOCU/ПРО розміщено на сайті. Більше про програму читайте – тут.
Заходи відбуватимуться в кінотеатрі KINO42 з можливістю долучитись онлайн та 1818 rooftop bar.
Анонсовані події проводяться у співпраці Docudays UA з Посольством Данії в Україні.
22 Docudays UA відбувається за фінансової підтримки Європейського Союзу, Посольства Швеції в Україні, Міжнародного фонду «Відродження». Думки, висновки чи рекомендації не обов'язково відповідають поглядам Європейського союзу, урядів чи благодійних організацій цих країн. Відповідальність за зміст публікації несуть винятково її автор(к)и.