Головний приз конкурсу DOCU/ЖИТТЯ отримав фільм «Аргентинський урок» режисера Войцеха Староня (Польща).

Спеціальна відзнака За оптимізм - фільм «Золота осінь» режисера Яна Тенхавена (Німеччина).
Спеціальна відзнака За надзвичайні характери – фільм  «Про гангстерів» режисера Тебого Едкінса (Німеччина).

 

У конкурсі DOCU/ПРАВО перемогу здобув фільм «Тілом та душею»  режисера Матьє Брона.

Спеціальна відзнака  За високу художність, тонкий гумор та зворушливість історії стосунків між героями - представниками різних поколінь  - фільм «Життя у фотокадрах» режисерки Тамар Таль (Ізраїль).

Спеціальна відзнака За художню силу та громадянську відвагу у дослідженні протестного руху у сучасній Росії  - фільм «Завтра» режисера Андрєя Ґрязєва (Росія).

 

Переможцем DOCU/КОРОТКО стала стрічка «Коли-небудь ми станемо щасливими» польського режисера Павела Височанські.

Спеціальну відзнаку  За сміливість й неочікуваність розповіді про те, як світова історія відображається у долі звичайної людини « отримав фільм «Хроніка Олдріха С.» режисера Рудольфа Шміда (Чехія).

Спеціальна відзнака  За людяність і безстрашність підходу режисера до теми прощання людини з життям  - фільм «Останній акорд» (Outro) режисерки Юлії Панасенко (Росія).

 

Головний приз від Студентського журі отримав фільм «Льоша» режисерки Єлєни Дємідової (Росія).

Спеціальна відзнака  За боротьбу із самотністю – фільм «Рамін» режисера Аудріуса Стоніса.

Спеціальна відзнака  За рецепт для молодих кінематографістів – фільм «Як у тебе справи, Рудольфе Мінґ?» режисера Робертса Рубінса (Латвія).

 

Спеціальний приз від Національної спілки кінематографістів України отримав фільм «Як у тебе справи, Рудольфе Мінг?» режисера Робертса Рубінса (Латвія).

 

Премію імені Андрія Матросова від команди Docudays UA, яка традиційно відзначила фільм, у якому побачила найбільше любові, отримав  фільм «Останній акорд» (Outro).