Геннадій Кофман

продюсер
Біографія
Продюсер, член правління Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA, член Європейської кіноакадемії, Національної спілки кінематографістів України та Європейської документальної мережі (EDN). Працював як незалежний журналіст, сценарист, режисер.

У 1992-у заснував у Харкові кінокомпанію «МаГіКа-фільм» – одну з перших незалежних продакшн-компаній в Україні. З 2003 року автор, один із засновників і перший керівник Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA, а також Мандрівного фестивалю документального Docudays UA в регіонах України.

Член журі багатьох українських, міжнародних і телевізійних кінофестивалів. Продюсер понад 50документальних та анімаційних фільмів.
ВИБРАНА ФІЛЬМОГРАФІЯ:
В. Сильвестров (2020, продюсер, контактна особа), Месія, або півтора міста (2022, продюсер), Привоз (2021, продюсер), Національний музей (2020, продюсер, контактна особа), Наш капелан (2020, продюсер, контактна особа), Ельфова вежа (2020, продюсер, контактна особа), Панорама (2019, продюсер, контактна особа), Земля Івана (2020, продюсер, контактна особа)
Компанії:

Подай свій проєкт до каталогу