Індустрійна програма

Гід 2020
6,704Kb

Індустрійна платформа DOCU/ПРО створена для промоції українського документального кіно, підтримки української кіноіндустрії, налагодження зв’язків з іноземними експерт(к)ами зі світу документалістики. 

 

DOCU/КЛАС

Це низка відкритих дискусій, воркшопів та лекцій, що відбуваються щороку під час Docudays UA в Києві й до яких залучаються гості фестивалю, фахівці та фахівчині в індустрії документального кіно.

 

UKRAINIAN DOC PREVIEW

Презентація актуальних українських документальних повнометражних фільмів на стадії виробництва та постпродукції перед відбірниками/-цями світових фестивалів і представниками/-цями міжнародних фондів, сейлз-компаніями та броадкастерами. Онлайн-пітчинг зазвичай відбувається у форматі віртуальних круглих столів: в кожному з них візьмуть участь команда проекту, модераторка та експерт(к)и. Презентація проекту триває 10 хвилин, після цього відбудеться модероване обговорення проекту експерт(к)ами. У 2020 році UKRAINIAN DOC PREVIEW відбувалася за підтримки Українського інституту.

 

MEET PROFESSIONALS

Нетворкінгова подія, яка надає можливість записатися на індивідуальні зустрічі з міжнародними експерт(к)ами документального кіно, отримати консультації щодо власних проєктів та налагодити професійні контакти. Серед фахівців/-чинь Meet Professionals – представники/-ці фестивалів, сейлз-агент(к)и, броадкастери, досвідчені іноземні та українські продюсер(к)и, представники/-ці фундацій кіно.

 

Шоу-кейси українських документальних проєктів та делегації українських документалістів на міжнародних фестивалях

 

UKRAINIAN SHOWCASE @ Cannes Docs

Цього року вперше Docudays UA спільно з Українським інститутом організовував презентацію українських документальних проєктів UKRAINIAN SHOWCASE @ Cannes Docs, що відбувався 22–26 червня на Marché du Film в рамках секції Cannes Docs. Українські продюсер(к)и та режисер(к)и презентували свої проєкти представникам найвпливовіших міжнародних фестивалів та сейлз-агенцій на головному ринку світового кіно — у Каннах. Це можливість для авторів/-ок майбутніх стрічок знайти надійних партнерів для дистрибуції та домовитись про світову прем’єру майбутнього фільму. Окрім презентації, проєкти-учасники отримали індивідуальні консультації від провідних міжнародних експертів та експерток, а саме від тренерів EURODOC, відомої навчальної програми для продюсерів.

 

«UKRAINE: HERE WE GO!»

У 2019 році в межах делегації «Ukraine: Here We Go!» десять документальних проєктів з України відвідали головний світовий майданчик неігрового кіно – кінофестиваль в Амстердамі. Учасниками делегації стали продюсер(к)и й режисер(к)и, які працюють над своїми першими та другими повнометражними картинами. Вони долучилися до індустрійних подій фестивалю, відвідали форум-ринок та отримали консультації міжнародних експертів та експерток. Ця поїздка стала можлива завдяки співпраці між Docudays UA, Державним агентством України з питань кіно та «Українським інститутом».

 

Щорічно команда Docudays UA готує «КАТАЛОГ УКРАЇНСЬКОЇ ДОКУМЕНТАЛІСТИКИ». Англомовне видання поширюється на спеціалізованих міжнародних кіноринках та кінофестивалях. У каталозі є інформація про завершені фільми та проєкти на стадії виробництва, контакти українських незалежних продюсерів/-ок, кіно- та телестудіий, фестивалів, дистриб’юторів.

18 МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
26–
березня
4
квітня 2021