Індустрійна програма

Індустрійна платформа DOCU/ПРО створена для промоції українського документального кіно, підтримки української кіноіндустрії, налагодження зв’язків з іноземними експерт(к)ами зі світу документалістики. 

ПРОГРАМА ПРОФІЛЬНИХ ПОДІЙ DOCU/ПРО 2022, ЩО ВІДБУЛАСЯ У МЕЖАХ 19 DOCUDAYS UA

 

UKRAINIAN DOC PREVIEW — це шоукейс українських документальних повнометражних фільмів на стадії виробництва / поствиробництва. Учасники та учасниці представляють міжнародним експерт(к)ам 15-хвилинні відеоуривки майбутніх фільмів. Цьогоріч шоукейс Ukrainian Doc Preview, який Docudays UA втретє організовує спільно з Українським інститутом, відбудеться 26 березня. 

 

CIVIL PITCH 2.0— уже вдруге ми запустили платформу для взаємодії документалістів/-ок та громадських активістів/-ок заради створення короткометражних документальних фільмів, що солідаризують та спонукають до змін. Під час фестивалю відбудеться презентація 12-ти відібраних проєктів. Унаслідок пітчингу чотири проєкти-переможці отримають фінансування на виробництво фільмів та менторську підтримку від провідних міжнародних професіоналів/-ок. 

 

DOCU/ПРО КЛАСИ — протягом фестивалю традиційно пропонуємо відвідати майстер-класи від провідних міжнародних та українських спеціалістів/-ок, які поділяться власним досвідом у процесах розвитку проєктів, дистрибуції та продажу. Цьогоріч приділимо увагу не лише повнометражним фільмам, а й короткометражному кіно.

 

***

Щорічно команда Docudays UA готує «КАТАЛОГ УКРАЇНСЬКОЇ ДОКУМЕНТАЛІСТИКИ». Англомовне видання поширюється на спеціалізованих міжнародних кіноринках та кінофестивалях. У каталозі є інформація про завершені фільми та проєкти на стадії виробництва, контакти українських незалежних продюсерів/-ок, кіно- та телестудіий, фестивалів, дистриб’юторів.

21 МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
 31 — 9 
травня
червня 2024