Індустрійна програма

Гід 2020
6,704Kb

Індустрійна платформа DOCU/ПРО створена для промоції українського документального кіно, підтримки української кіноіндустрії, налагодження зв’язків з іноземними експерт(к)ами зі світу документалістики. 

 

DOCU/КЛАС

Це низка відкритих дискусій, воркшопів та лекцій, що відбуваються щороку під час Docudays UA в Києві й до яких залучаються гості фестивалю, фахівці та фахівчині в індустрії документального кіно.

 

UKRAINIAN DOC PREVIEW

Презентація актуальних українських документальних повнометражних фільмів на стадії виробництва та постпродукції перед відбірниками/-цями світових фестивалів і представниками/-цями міжнародних фондів, сейлз-компаніями та броадкастерами. Онлайн-пітчинг зазвичай відбувається у форматі віртуальних круглих столів: в кожному з них візьмуть участь команда проекту, модераторка та експерт(к)и. Презентація проекту триває 10 хвилин, після цього відбудеться модероване обговорення проекту експерт(к)ами.

 

MEET PROFESSIONALS

Нетворкінгова подія, яка надає можливість записатися на індивідуальні зустрічі з міжнародними експерт(к)ами документального кіно, отримати консультації щодо власних проєктів та налагодити професійні контакти. Серед фахівців/-чинь Meet Professionals – представники/-ці фестивалів, сейлз-агент(к)и, броадкастери, досвідчені іноземні та українські продюсер(к)и, представники/-ці фундацій кіно.

 

Шоу-кейси українських документальних проєктів та делегації українських документалістів на міжнародних фестивалях

 

UKRAINIAN SHOWCASE @ Cannes Docs

Цього року вперше Docudays UA спільно з Українським інститутом організовував презентацію українських документальних проєктів UKRAINIAN SHOWCASE @ Cannes Docs, що відбувався 22–26 червня на Marché du Film в рамках секції Cannes Docs. Українські продюсер(к)и та режисер(к)и презентували свої проєкти представникам найвпливовіших міжнародних фестивалів та сейлз-агенцій на головному ринку світового кіно — у Каннах. Це можливість для авторів/-ок майбутніх стрічок знайти надійних партнерів для дистрибуції та домовитись про світову прем’єру майбутнього фільму. Окрім презентації, проєкти-учасники отримали індивідуальні консультації від провідних міжнародних експертів та експерток, а саме від тренерів EURODOC, відомої навчальної програми для продюсерів.

 

«UKRAINE: HERE WE GO!»

У 2019 році в межах делегації «Ukraine: Here We Go!» десять документальних проєктів з України відвідали головний світовий майданчик неігрового кіно – кінофестиваль в Амстердамі. Учасниками делегації стали продюсер(к)и й режисер(к)и, які працюють над своїми першими та другими повнометражними картинами. Вони долучилися до індустрійних подій фестивалю, відвідали форум-ринок та отримали консультації міжнародних експертів та експерток. Ця поїздка стала можлива завдяки співпраці між Docudays UA, Державним агентством України з питань кіно та «Українським інститутом».

 

Щорічно команда Docudays UA готує «КАТАЛОГ УКРАЇНСЬКОЇ ДОКУМЕНТАЛІСТИКИ». Англомовне видання поширюється на спеціалізованих міжнародних кіноринках та кінофестивалях. У каталозі є інформація про завершені фільми та проєкти на стадії виробництва, контакти українських незалежних продюсерів/-ок, кіно- та телестудіий, фестивалів, дистриб’юторів.

18 МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
26–
березня
4
квітня 2021