Любов і мотлох

Рік
2020
Країна
США
Тривалість
79’
Режисер/-ка
Джудіт Гелфанд
Режисерка Джудіт Гелфанд допомогла невиліковно хворій матері «спочити з миром» у госпісі домашнього типу. Через сім місяців Джудіт у свої п’ятдесят стає «молодою матусею». Раптом їй доводиться розбиратися з «мотлохом»: 63 коробками спадку від матері, що захаращують майбутню дитячу кімнату, з вагою, яку мати вмовляла її скинути, а також з усвідомленням того, що вона буде на пів століття старшою за власну дочку. «Любов і мотлох» — оповідь від першої особи, заснована на сімейних відеоархівах за 25 років. Режисерка намагається зрозуміти, як змінює нас батьківство, чому ми так сильно прив’язуємось до «мотлоху» та що насправді варто залишити дітям.
Творча команда:
Режисерська робота: Джудіт Гелфанд
Продюсування: Джудіт Гелфанд, Гілла Медаліа, Паркер Бенелло
Операторська робота: Деніел Ґолд
Монтаж: Маріна Кац, Девід Коен
Виробництво
Judith Helfand Productions, Medalia Productions, Secret Sauce Media
Дистриб'юція:
Metfilms, Vesna Cudic
Режисер/-ка
Джудіт Гелфанд
Джудіт Гелфанд відома своєю майстерною здатністю за допомогою гострого гумору, іронії та влучних особистих історій порушувати найактуальніші проблеми нашого часу — від шкоди токсичних хімікатів до змін клімату й «політики катастроф». Прем’єри трьох її фільмів відбулись на «Санденсі». «Синя платівка» в 2002 році здобула приз за найкращу операторську роботу Кінофестивалю «Санденс» та дві номінації на «Еммі», а приквел фільму, «Здорова дівчинка», отримав нагороду «Пібоді». У 2007 році Гелфанд здобула премію United States Artist: 50 таких премій щороку присуджують «найкращим сучасним митцям Америки».
Вибрана фільмографія
Повстання 34-го (1995); Здорова дівчинка (1997); Синя платівка (2002); Усе круто (2007); Готово: виживання за індексом (2018); Любов і мотлох (2020)
ОНЛАЙН-КІНОТЕАТР DOCUSPACE
Адаптовані субтитри
Дивитися фільм
Неділя
28 березня 2021
10:00
21 МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
 31 — 9 
травня
червня 2024