Цьогоріч для власників та власниць індустрійної акредитації DOCU/ПРО ми підготували унікальну нагоду – індивідуальну консультацію провідних експертів/-ок світової документалістики: фахівця із розробки міжнародних документальних проєктів Мікаеля Опструпа та тьюторки й директорки асоціації DAE Бріджид О'Ші.
Мікаель надає консультації на ранніх етапах кінопроєктів, а Бріджид спеціалізується на широкому спектрі тем – як-от побудова фестивальної стратегії, міжнародна копродукція, розробка проєктів або підготовка пітчинг-деку. Мікаель та Бріджид особисто приїдуть до Києва на фестиваль і зможуть допомогти із вашими запитами щодо документальних фільмів. Записатися на ці події зможуть лише ті, хто отримав індустрійну акредитацію. За тиждень до початку фестивалю акредитовані учасники/-ці отримають детальну інформацію щодо запису.
Мікаел Опструп – фахівець із розробки міжнародних документальних проєктів, консультант зі створення трейлерів, організації спільного виробництва, планування та проведення воркшопів. Автор книги The Uncertainty – book about developing Character driven Documentary («Невизначеність – книга про те, як розвивати документальний фільм, зосереджений на персонажах»). З 2011 по 2019 рік очолював навчальну програму Європейської документальної мережі (EDN). Ініціатор і редактор «Посібника з копродукції» від EDN.
Виступав експертом, наставником і модератором на фестивалях IDFA (Нідерланди), Hot Docs (Канада), Nordisk Panorama (Північна Європа), в Інституті документального кіно (Чехія), на Baltic Sea Docs (Латвія), DocsBarcelona (Іспанія), In-Docs (Індонезія), Dox Box (Сирія та Німеччина) та інших. Розробив і очолював низку міжнародних воркшопів. Упродовж кількох десятиліть продюсував міжнародні документальні фільми; у 2002-2009 роках був співвласником компанії Final Cut Productions у Копенгагені (Данія).
Бріджид О'Ші – тьюторка та консультантка. Допомагає режисерам і режисеркам розкрити їхній глобальний потенціал у документальних проєктах. Вона є директоркою Європейської асоціації документального кіно (DAE) – мережі та системи підтримки документалістів/-ок. До цього понад 15 років працювала з міжнародними кінофестивалями, зокрема Berlinale та DOK Leipzig, де вона очолювала Індустрійну програму. Працювала з ARTE над проєктами «Покоління Африки» та «Покоління України», розробляла фестивальні стратегії для добірок фільмів, а також входила до складу правління B2B Doc, Circle Women Doc Accelerator та Dokufest у Призрені. Як міжнародно відома кураторка з розгалуженою мережею контактів, вона проводить навчання з фестивальної стратегії, міжнародної копродукції, пітчинґу і культурного менеджменту.
Скористайтеся можливістю відвідати події за індустрійною акредитацією DOCU/ПРО та отримати консультації досвідчених кінофахівців/-чинь (акредитація відкрита до 25 травня). Слідкуйте за прийдешніми анонсами подій платформи DOCU/ПРО на сайті.
Фото: Анна Солі
22 Docudays UA проводиться за фінансової підтримки Європейського Союзу, Посольства Швеції в Україні, Міжнародного фонду «Відродження». Думки, висновки чи рекомендації не обов'язково відповідають поглядам Європейського Союзу, урядів чи благодійних організацій цих країн. Відповідальність за зміст публікації несуть винятково її автор(к)и.