Електронний каталог української документалістики

Електронний каталог української документалістики - це проєкт команди Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA. Він покликаний популяризувати українську документалістику у світі та підтримати представників та представниць кіноспільноти в пошуку фінансової допомоги / можливостей копродукції / дистриб’юторів.


VIІ каталог української документалістики буде опубліковано у квітні 2024 року. До нього увійдуть фільми та кінопроєкти 2023–2025 років випуску, а також роботи, що перебувають на етапі розроблення та виробництва. Ще каталог міститиме інформацію про незалежні продакшн-компанії, продюсерів/-ок, кіно- та телестудії, що займаються виробництвом документального кіно, постпродакшн-студії, кінофестивалі, дистриб’юторів і кураторів/-ок неігрового кіно в Україні. 

 

Які фільми та проєкти ми шукаємо?

До каталогу увійдуть фільми й проєкти креативної документалістики. Нам цікаві роботи, де автор(к)и творчо працюють із формою та експериментують, але й які, однак, зрозумілі глядач(к)ам і мають важливе соціальне повідомлення. Ми не ставимо жодних обмежень щодо тривалості фільмів і включаємо до каталогу як короткометражні, так і повнометражні роботи.

Які організації та кураторів/-ок ми шукаємо?

Продакшн-компанії, дистриб’юторські компанії, кінофестивалі та інші інституції, які працюють із креативною документалістикою в Україні. Також ми прагнемо включити до каталогу інформацію про українських кінокураторів/-ок, які мають експертизу в креативній документалістиці та досвід у (пре)селекції, програмуванні чи організації подій із українським неігровим кіно в Україні та/або за кордоном.

Про результати відбору буде повідомлено електронною поштою на адреси заявників / заявниць не пізніше, ніж 9 березня 2024 року.

Докладніше про критерії відбору до каталогу читайте в регламенті.

У разі будь-яких питань, будь ласка, пишіть на електронну пошту: [email protected].

Подай свій проєкт до каталогу

Найповніша в Україні база даних по кіно-, теле-, відео проєктам і професіоналам

Створи власний профіль на dzygamdbОбрати
Подивитися каталог 2019
ISSUU, 2018 — 2020
Обрати
Подивитися каталог 2018
PDF, 2017 — 2018
Обрати
Подивитися каталог 2017
PDF, 2016 — 2018
Обрати
Подивитися каталог 2016
PDF, 2016 — 2017
Обрати
Подивитися каталог 2015
PDF, 2013 — 2015
Обрати