Свят Попов

Підліткове журі

Народився 1994 року у Рівному. У 2011 після закінчення школи вступив до Національного університету «Острозька академія», де і сьогодні здобуває ступінь бакалавра культурології. Паралельно розвиває себе у якості тренера програми неформальної освіти молоді «Майстерня громадської активності» та у складі тренерської групи «Інша освіта».

Любов Аркус
DOCU/ЖИТТЯ
Туе Стін Мюллер
DOCU/ЖИТТЯ
Аудрюс Стоніс
DOCU/ЖИТТЯ
Мрідула Гош
DOCU/ПРАВО
Орва Нірабіа
DOCU/ПРАВО
Павел Левінаў
DOCU/ПРАВО
Маріанна Каат
DOCU/КOРОТКО
Кшиштоф Копчинський
DOCU/КOРОТКО
Олександр Балагура
DOCU/КOРОТКО
Дмитро Абрамов
Підліткове журі
Аліса Коваленко
Підліткове журі
Уляна Ковальчук
Підліткове журі
Ольга Макар
Підліткове журі
Дарина Пирогова
Підліткове журі
Дмитро Сухолиткий-Собчук
Підліткове журі
Маріанна Бостан
Підліткове журі
Станіслав Білий
Підліткове журі
Максим Анісімов
Підліткове журі
Альона Павленко
Підліткове журі
Марія Поліщук
Підліткове журі
Олександр Рощин
Підліткове журі
Тетяна Желєзнікова
Підліткове журі
Майя Андрущенко
Підліткове журі
Ірина Глущенко
Підліткове журі
Михайло Заблодський
Підліткове журі
Вадим Ланюк
Підліткове журі
Валентина Шкабріка
Підліткове журі
Віктор Килимар
Підліткове журі
Тетяна Чесалова
Підліткове журі
Петро Вялков
Підліткове журі
Олександр Шкрабак
Підліткове журі
Галя Василенко
Підліткове журі
Анна Корж
Підліткове журі
Ельзара Галімова
Підліткове журі
Іван Вербицький
Підліткове журі
Марія Мурадханян
Підліткове журі
Свят Попов
Підліткове журі
Ліза Гавриленко
Підліткове журі
Марія Суляліна
Підліткове журі
Філіп Сотниченко
Підліткове журі
Роман Губа
Підліткове журі
Єгор Бурков
Підліткове журі
Антон Алексаха
Підліткове журі
Денис Пристай
Підліткове журі
Сабіна Асадова
Підліткове журі
Тетяна Мазур
Підліткове журі
Юлія Галета
Підліткове журі
Галина Галковська
Підліткове журі
Ірина Осадча
Підліткове журі
Максим Срібний
Підліткове журі
Олександр Пономаренко
Підліткове журі
Вероніка Стадник
Підліткове журі
Євгенія Задорожна
Підліткове журі
Іринка Громоцька
Підліткове журі
Тарас Співак
Підліткове журі
Юрій Поліщук
Підліткове журі
Яна Здіорук
Підліткове журі
Аліса Пащенко
Підліткове журі
Лео Джішіашвілі
Підліткове журі
Рагнеда Костян
Підліткове журі
Данило Єрмаков
Підліткове журі
Марія Федорченко
Підліткове журі