Docudays UA оголошує про прийом фільмів!

17 червня 2012

Ми раді запросити вас до участі у 10-му Міжнародному фестивалі документального кіно про права людини Docudays UA, що проходитиме 22-28 березня 2013 року в Києві.

Прийом заявок триватиме до 30 листопада 2012 року. До участі в конкурсі приймаються неігрові фільми будь-якого жанру та тривалості, вироблені у 2011—2012 роках.

Нагадаємо, що конкурсна програма фестивалю складається з трьох конкурсів: DOCU/Життя, де представлені повнометражні документальні стрічки, виконані в жанрі креативної документалістики; DOCU/Право, в якому  особлива увага приділяється розкриттю проблем у сфері прав людини; та конкурсу стрічок тривалістю не більше 45 хв DOCU/Коротко.

Знані документалісти й талановиті молоді сценаристи, режисери та продюсери з Європи, Америки, Азії та Африки приїдуть до Києва, щоб представити свої фільми та взяти участь в обговореннях, круглих столах та майстернях. Щороку в рамках фестивалю такі відомі режисери й продюсери, як Марцель Лозінскі, Яцек Блавут, Патрік Барберіс, Сергій Буковський, Марчін Кошалка, Марина Разбєжкіна, Манон Луазо, Маршал Каррі  й інші, проводять безкоштовні майстер-класи Docu/Class.

Docudays UA є найбільш масштабною інформаційною кампанією щодо прав людини в Україні.

У жовтні-грудні  Docudays UA продовжується у якості Мандрівного фестивалю, що проводиться у понад 120 містах по всій Україні. Фільми демонструються в кінотеатрах, кіноклубах, університетах та школах, будинках культури тощо.

Скачати аплікаційну форму

19 МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
25 – 
березня
3
квітня 2022